Reference
Níže se s Vámi rád podělím o zpětnou vazbu od lidí, které jsem měl tu čest fotit. Budu rád, když se začtete do těchto milých slov, které Vám mohou nakonec pomoci ve Vašem rozhodování, zda Vaše vzácné okamžiky zachytím právě já nebo někdo jiný. (zdroj: Facebook)

Barča a Honza
svatební focení 2023

Lukáše můžeme jen doporučit!
Všimla jsem si ho už loni na svatbě mojí kamarádky, kde jsem pozorovala s jakým zapálením a pílí dělá svojí práci a jeho výsledek byl famózní. V tu chvíli jsem měla jasno, koho si na naši svatbu vybereme :)
Je to opravdový profesionál, který dokáže s přátelským a lidským přístupem zachytit ty nejkrásnější momenty, díky nimž si můžeme znovu a znovu připomínat jak nádherné okamžiky jsme zažili se svými nejbližšími <3 Ve skutečnosti jsem velice stydlivý člověk, ale s Lukášem jsem si většinu času ani nevšimla, že fotí, což považuji za perfektně provedenou práci, díky které vznikly naprosto přirozené fotografie. Jeho oku/objektivu neuniklo vůbec nic a jsme strašně ráda, že jsme si vybrali právě JEHO! Ještě jednou moc děkujeme! :) <3

Barča a Jakub
svatební focení 2023

Lukáše jsme si objednali jako svatebního fotografa a nemůžu najít dostatečně vhodné superlativy, kterými bych ohodnotila jeho práci. Je to naprostý profesionál, který ví co dělá a na jeho práci je to poznat. Má skvělou přátelskou povahu, takže jsme měli pocit, jak kdyby to byl jeden z našich přátel. A hlavně, díky jeho fotkám se dokážu přenést zpátky do těch kouzelných okamžiků. Lukášova schopnost zachytit emoce a uchovat je navždy prostřednictvím fotografií je až neskutečná! Moc děkujeme <3 a rozhodně doporučuji

Kikča a Honza
svatební
a těhotenské focení 2021
a 2023

Lukáše znám už hodně dlouho a mohu doporučit všemi deseti. Dala bych za jeho práci ruku do ohně. Jeho profesionální a zároveň osobní přístup, několikaleté zkušenosti a 100% spokojenost s výsledkem jeho práce mě utvrzuje v tom, že se vždy obrátím na něho a mohu všude doporučovat. Máme od Lukáše svatební focení a nyní těhotenské focení a budeme se těšit na rodinné focení :) Díky fotkám od Lukáše se můžeme kdykoliv vrátit do okamžiků před dvěma lety na náš důležitý den a užít si ho opět znovu, protože dokáže zachytit emoce, atmosféru, momentky, které vás vtáhnou znovu na to místo <3 Vždy skvělá domluva, poradí si i s náročnějšími klienty, umí říct, co potřebuje, nic pro něho není problém. Zachytit takto důležité chvíle ve vašem životě umí dokonale a věřím, že budete všichni spokojeni. Lukáši, patří ti obrovské DÍKY!! Kiki a Honza

Barča a Jirka
svatební focení 2022

Když jsem začala plánovat svatbu, měla jsem jasno aspoň v tom, kdo chci, aby mi jí nafotil. Lukášovu tvorbu už jsem znala a nemohla jsem si pro svůj svatební den vybrat lépe. Lukáš je opravdu profesionál na svém místě, má talent, bohaté zkušenosti, umí dobře poradit a také má velice zodpovědný přístup ke své práci. Z fotek ze svatby jsem byla přímo nadšená, navíc první fotky jsem měla už druhý den po svatbě, což myslím každá nevěsta ocení a není to úplně zvykem. Párovky vyšly nádherné, ale stějně tak skupinovky a pár emotivních momentů, za jejichž zachycení jsem hrozně vděčná.
Moc děkuji za krásnou vzpomínku a vřele doporučuji

Honza a Janča
svatební focení 2022

Profesionální přístup, ochota a super domluva. Fotky jsou parádní děkujeme ti Lukáši za zvěčnění našeho DNE. Kudy budu chodit, tudy budu chválit... Kdykoliv budu potřebovat fotografa, budeš vždy na prvním místě! Díky moc Honza a Janča

Lucka a Tomáš
svatební focení 2022

Při vytváření fotoknihy z naší svatby si znovu říkám, že jsme si nemohli vybrat lepšího fotografa pro náš Den, než Lukáše. I když od svatby uplynuly už 4 měsíce, při prohlížení fotek všechny zážitky, pocity a vzpomínky ožívají. Díky tomu si můžu celý den prožít zas a znovu, se svým manželem, rodinou a přáteli.
A to je pro mě jedna z nejdůležitějších kvalit fotografa- umění zachytit nejen obrázek, ale i atmosféru okamžiku. Což Lukáš dokázal perfektně. Při focení portrétů jsme se cítili uvolněně a vznikaly, myslím, nenucené a přirozené fotografie. Kdy a jak vznikaly všechny momentky, v podstatě netuším. Protože se Lukáš pohyboval vždy ve správný čas na správném místě, a aniž bychom si všimli, vznikaly ty nejupřímnější fotky z celého dne.
Nehledě na to, že Lukáš celý den pečlivě sledoval meteoradar, a dokonce na závěr objednal i krásný západ slunce
A nejen to, komunikace, rychlost, kvalita i způsob dodání fotek byly bez chyby. Určitě doporučujeme! T+L Kalinovi

Nela a Pavel
svatební focení 2020

S Lukášem jsme byli maximálně spokojeni. I když jsem byla náročnější nevěsta, Lukáš naprosto splnil všechna moje přání a očekávání. Výsledné fotky byly nad naše očekávání..
Rádi bychom také vyzdvihli Lukášův přístup při celé naší svatbě. Byl naprosto přirozený, uvolněný, vůbec nenarušoval “kouzlo chvíle” a přitom dokázal zachytit právě i takové momenty..
Kromě toho všeho nám dokázal zařídit fotobuňku a vytvořil krásný foto koutek s rekvizitami..
Ještě jednou mockrát děkujeme Lukáši..

Dan a Lenka
svatební focení 2020

Lukáše znám jako spolužáka se střední a už tehdy si ho žádali kamarádi, aby tu jejich oslavu narozenin nafotil právě on.
A proto po letech, když jsme při přípravách vybírali fotografa na náš den D, napadl mě on jako první a byla to trefa do černého :)
Od první schůzky jsem si byl jistý, že budeme mít krásnou vzpomínku, že to nemůže dopadnout špatně a taky že ne. Lukáš je ve svém oboru profík, umí si říct, co potřebuje, aby svou práci odvedl co nejlépe. Zároveň nám poskytl spoustu užitečných rad i k celému harmonogramu, které se ukázaly být ve výsledku velmi cenné :)
Samotné portrétové focení jsme si moc užili a opět zde byly vidět zkušenosti načerpané z desítek svateb.
Suma sumárum.. 10 z 10!
Díky Luky! Naše Matky a Babči kvůli Tobě pláčou do teď! :D

František a Monika
svatební focení 2020

Moc děkujeme Lukášovi za jeho skvělou a profesionální práci. Máme díky němu nádhernou památku na svatební den <3 Měl s námi opravdu velikou trpělivost a fotky jsou opravdu luxusní - a to balení, ve kterém jsme fotografie dostali? <3 Z fotek vyzařuje z nich úžasná atmosféra, momentky svatby jsou ty nejlepší! U Lukáše jsme byli i na předsvatebním focení, kde jsme se seznámili a zvykli si na foťák - líp jsme udělat nemohli :) Bylo úžasné mít v náš svatební den vedle sebe tak skvělou a přátelskou osobu - díky tomu šla nervozita stranou. Ještě jednou moc děkujeme!! :)

Dominika a Martin
svatební focení 2020

Rádi bychom zde doporučili fotografa Lukáše. :)
Při výběru nás zaujal krásnými a netradičními snímky a po společném předsvatebním focení jsme se přesvědčili, že jsme vybrali správně. :)
Rád nám poradil, kam dát ruce, jak se postavit či jak se tvářit (a to jsme jako amatéři velmi ocenili :D ).
Je komunikativní a nic pro něj není problém. Skvěle zapadl do naší party a my tak měli po celou svatbu pocit, že nás fotí někdo, koho známe už dlouho. <3
Z hotových fotografií čiší emoce a jedna je hezčí než druhá (věřte mi, koukáme na ně stále dokola :D ).
Moc děkujeme a budeme rádi, když bude Lukáš součástí i našich dalších životních kroků. <3

Michal
portrétní a reportážní focení

Z pozice produkčního, promotéra a DJe jsem se s Lukášem začal potkávat na svatbách, firemních večírcích, koncertech i parties a vždy jsem u procházení reportu viděl, že ví, co dělá!
Už několik let se znovu a znovu přesvědčuji o tom, že je Lukáš jeden z nejlepších fotografů, se kterými jsem se doposud setkal a v případě, že potřebuji fotografa na svatbu, firemní večírek, jakoukoli párty nebo produktové či ateliérové focení, tak vím, že on to zvládne dokonale.
Od příjemné a bezproblémové komunikace, přes focení samotné, až k převzetí fotoreportu - naprosto profesionální práce za kterou znovu ještě ještě jednou velké DÍKY! :)

Roman
maturitní ples

Z pozice moderátora hodnotím velmi kladně: skvělý přístup, perfektní domluva a luxusní fotky. S tímto fotografem opravdu chybu neuděláte :)

Vojta
maturitní ples

Lukáš je velmi vnímavý a má dobrý vkus. Má na focení dobrý talent i techniku. Fotil nám maturitní ples a všichni jsme nadšeni. Vřele doporučuji! 10/10 ;)

Terka a Venca
svatební focení 2019

Luky nám fotil náš svatební den a určitě jsme si nemohli vybrat líp. Je to profík a zároveň díky jeho přátelskému přístupu probíhá focení v uvolněné atmosféře. Z výsledku jsme nadšení, máme nejen krásné párové fotky a fotky z obřadu, ale i spoustu úžasných momentek, kterými zachytil atmosféru celého dne. Moc děkujeme a všem doporučujeme!

Magda a Martin
svatební focení 2019

Moc děkujeme Lukášovi za naprosto profesionální práci před naším svatebním dnem, v jeho pruběhu i po něm. Díky jeho radám a velmi přátelskému přístupu byly i velké přípravy hračkou. A i když se vše konalo daleko od prahy, s ničím nebyl díky perfektní komunikaci problém a ve všem nám vyšel vstříc. Oceňujeme, že fotky zachycují i spontánní momenty, a tím tak krásně vystihují atmosféru našeho dne. Zároveň ovšem uměl Lukáš vymyslet zajímavé kompozice, čímž vznikly naprosto originální vzpomínky :) Ještě jednou moc děkujeme zá vše, i za předání výsledku v úžasném dřevěném provedení, které všichni obdivují! Naprosto doporučujeme všem :)

Jirka a Simča
těhotenské focení

Profesionální přístup, uvolněná atmosféra, přirozené fotky. Z fotek jsme nadšeni, jsou přesně dle našich představ :) Díky za zachycení jednoho z nejkrásnějších období! Těším se na další spolupráci, rozhodně nebyla poslední :)

Míša a Honza
svatební focení 2019

Díky Lukášovi se můžeme kdykoliv vrátit do našeho svatebního dne. Máme nádherné fotografie, které zachycují přítomnou atmosféru, momenty štěstí, radosti a lásky.
Lukáš je velmi sympatický, přátelský a je s ním skvělá domluva. Už od první schůzky jsme cítili, že s ním půjde vše hladce a můžeme se na něj spolehnout.
Je talentovaný a nebylo třeba ho na něco upozorňovat, vše má do posledního detailu zmáknutý a zachytí každý detail vaší svatby.
Všem moc doporučujeme, protože máme ty nejkrásnější fotky !

Jarda a Katka
svatební focení 2018

Lukáš, je výborný fotograf s velmi přátelským profesionálním přístupem a spoustou nápadů. Již jsme měli tu čest s ním absolvovat dvoje focení - svatební a zdokumentování těhotenského bříška. Z obou focení máme krásné fotografie a těšíme se na další příležitosti, kdy budeme moci Lukáše opět oslovit. Lukáš má nejen cit pro expozice, ale také umí veškerá focení velmi dobře zorganizovat i v případě větších svateb s nabitým programem. Lepšího fotografa jsme si nemohli přát.
P.S. Díky jeho duchapřítomné reakci jsme na svatbě nepřišli ani o krásné fotky z přírody

Adriana a Lukáš
svatební focení 2019

S Lukášem jsme byli naprosto spokojení, má skvělé nápady na záběry fotek, kamkoli vás odveze a pro výbornou fotku vás přesvědčí udělat cokoliv Ve svém oboru se opravdu vyzná a jde s dobou což oceňuji. Moc děkujeme za krásné fotky, určitě doporučujeme

Jarda a Katka
svatební focení 2018

Od první schůzky až do předání poslední fotky jedním slovem ÚŽASNÉ, skvělá spolupráce, vstřícnost, nápady na fotky, profesionální a zároveň osobní přístup.
Díky Lukášovi máme nádherné fotky z našeho dne. Pokud hledáte fotografa na svém místě, s Lukášem určitě neuděláte chybu, za nás můžeme jen a jen doporučit

Klára a Míra
svatební focení 2019

Perfektní spolupráce, profesionální přístup, úžasné fotografie. Rozhodně doporučujeme!!!
Back to Top